Apie ką šis puslapis?  ,,Visi mes esame kitokie, skirtingi ir būtent to dėl mes – unikalūs“

,,Kitokie Žmonės” tinklalapyje yra publikuojami naudingi ir informatyvūs interviu, straipsniai ir knygų bei filmų apžvalgos. Ši internetinė svetainė yra apie žmones, kurie dirba, kuria, bando ir klysta. Jie bijo, tačiau vis tiek toliau dirba. Iš jų juokiasi, tuomet stebi, vėliau atkartoja ir galiausiai žavisi ir cituoja. Jie stumia Lietuvą ir jos žmones į priekį.


Šiuos žmones galima įvardinti įvairiai: svajotojai, maištautojai, keistuoliai, vaikai, kuriuose slypi didelė energija, optimizmas, tikėjimas ir laimė. Jie yra geriausi savo srities specialistai, kurie ne tik save realizuoja, tačiau ir padeda aplinkiniams. Tinklalapio herojai dalinasi savo sukauptomis žiniomis su kitais, rengia mokymus, seminarus ir renginius. Ši erdvė yra tarsi patirčių duomenų bazė, kurioje skirtingų profesijų žmonės pasakoja savo gyvenimo istorijas ir dalinasi išgyventomis klaidomis.


Didžiausias dėmesys skiriamas Lietuvos rinkai ir žmonėms, tačiau Jūs taip pat čia rasite skiltį apie užsienyje gyvenančias ir daug pasiekusias asmenybes, jų biografijas ir patarimus. Kiekvienas interviu, straipsnis, knygos apžvalga ar kita aprašyta naujiena čia bus pateikta siekiant atsakyti tik į vieną klausimą: kokia iš to nauda skaitytojams ir ką naujo ši platforma gali duoti žmonėms?

Viktorija Armonienė

Viktorija Armonienė

 

paslaugos